Volné místo: Event Manager

KDO JSME?

V oblasti vzdělávání osobního rozvoje se pohybujeme od roku 2008. Náš tým konzultantů školí širokou veřejnost, ale i velké národní i zahraniční společnosti a to témata týkající se osobního rozvoje, vedení lidí, kritického myšlení a také vztahů. Můžete nás také znát díky knize Konec prokrastinace.

Naše práce je založena na vědeckých základech, ze kterých čerpáme. Snažíme se je jednoduše přenést do praxe, aby si účastníci z našich školení odnesli užitečné nástroje, které mohou ihned začít používat.

Naše firemní kultura je velmi specifická a nedá se moc dobře popsat. Jednoduše řečeno se prostě musí zažít.

CO BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Zajištění a tvorba plánu eventů na celý rok
  • Organizace online/offline eventů
  • Produkce eventů
  • Komunikace a oslovování řečníků
  • Zajištění partnerů a podporovatelů
  • Tvorba budgetů a reportů
  • Inovace ve stávajících eventech

CO NABÍZÍME?

  • Volná pracovní doba, nepotrpíme si na od 9 do 5
  • Home office nebo kanceláře v Praze v centru na Národní třídě nebo v Brně
  • Přístupy na všechny naše akce
  • Firmu s velmi specifickou firemní kulturou

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

  • Petr Ludwig, majitel firmy
  • Marketing manager a Online marketing specialista, díky kterým bude online zaplněn
  • Konzultanti, kteří na většině eventů lektorují

Máš zkušenosti s výše zmíněnou náplní práce? Pracoval/a jsi na podobné pozici alespoň 2 roky? Máš zkušenosti s vedením týmu lidí a baví tě osobní rozvoj? Pošli na aneta.martinek@growjob.com svoje CV a motivační dopis.

KONTAKT

Aneta Martinek  aneta.martinek@growjob.com