Růst bez náhody

Smyslem naší práce je přinášet osobní a firemní růst. Naše postupy nevycházejí z náhody, ale mají základy v aktuálních vědeckých výzkumech. Při našich konzultacích bouráme již překonaná paradigmata a vedeme naše klienty k větší objektivitě. Vzděláváme vrcholové manažery i odbornou veřejnost v oblasti konkurenceschopnosti.

GrowJOB® institute

Přeměna informací na znalosti

Informace je to, co víme. Znalost je to, co víme a používáme.

Dnešní doba je charakteristická propastí mezi informacemi a znalostmi. Při naší práci neustále hledáme ty nejkvalitnější informace. Ty zpracováváme do podoby jednoduchých modelů a nástrojů, které předáváme našim klientům. Dáváme jim tak praktické znalosti přinášející významnou konkurenční výhodu.

Zdroje našeho know-how

I. Základy ve výzkumech

Vycházíme z poznatků teorie komplexních systémů, behaviorální ekonomie a neurověd. Čerpáme aktuální informace z nejvýznamnějších světových univerzit jako Massachusetts Institute of Technology (MIT), Harvard University, Stanford University či University of California Berkeley.

II. Zkušenosti ze zahraničí

Část našich praktických zkušeností jsme získali během stáží v nadnárodních společnostech. Měli jsme možnost konzultovat klíčové faktory růstu s manažery institucí a společností jako Opel, ArcelorMittal, Novo Nordisk, Lufthansa, Miele, Boehringer Ingelheim, Merck, UNICEF či European Space Agency (ESA).

III. Adaptace na lokální prostředí

Od roku 2005 jsme v České republice spolupracovali s několika tisíci lidmi ze stovek místních firem. Naše produkty využívají instituce a společnosti různých velikostí i oborů. Zkušenosti a znalosti získané našimi konzultanty přinášejí nadhled a vyšší objektivitu, díky které můžeme pomáhat firmám a jednotlivcům lépe naplňovat jejich potenciál.

Více v části REFERENCE »

Konzultace a realizace

V divizi GrowJOB® corporate vzděláváme vedení společností v oblastech firemních strategií a budování značek. Na základě výzkumů lidského mozku optimalizujeme rozhodovací procesy. GrowJOB® personal přináší více vnitřní motivace a lepší osobní efektivitu. Odstraňujeme prokrastinaci, neboli chorobné odkládání důležitých úkolů.

Více v části SLUŽBY »

„Vize bez akce je sněním,
akce bez vize je noční můrou.”

Japonské přísloví


Soubory:


Začátek spolupráce

Na ukázkové konzultaci zjistíme, zda nám vzájemná spolupráce bude vyhovovat.

Mám zájem o nezávaznou konzultaci »

Novinky sledujte nás na Twitteru

Citáty

„Vize bez akce je sněním,
akce bez vize je noční můrou.”

Japonské přísloví


Facebook staňte se našimi fanoušky

Rychlý kontakt

Oľga Mitášová
Projektový manažer
tel.: +420 511 180 182
e-mail: olga.mitasova@growjob.com

Newsletter