Růst bez náhody

Smyslem naší práce je přinášet osobní a firemní růst. Naše postupy nevycházejí z náhody, ale mají základy v aktuálních vědeckých výzkumech. Při našich konzultacích bouráme již překonaná paradigmata a vedeme naše klienty k větší objektivitě. Vzděláváme vrcholové manažery i odbornou veřejnost v oblasti konkurenceschopnosti.

GrowJOB® institute

Přeměna informací na znalosti

Informace je to, co víme. Znalost je to, co víme a používáme.

Dnešní doba je charakteristická propastí mezi informacemi a znalostmi. Při naší práci neustále hledáme ty nejkvalitnější informace. Ty zpracováváme do podoby jednoduchých modelů a nástrojů, které předáváme našim klientům. Dáváme jim tak praktické znalosti přinášející významnou konkurenční výhodu.

Zdroje našeho know-how

I. Základy ve výzkumech

Vycházíme z poznatků teorie komplexních systémů, behaviorální ekonomie a neurověd. Čerpáme aktuální informace z nejvýznamnějších světových univerzit jako Massachusetts Institute of Technology (MIT), Harvard University, Stanford University či University of California Berkeley.

II. Zkušenosti ze zahraničí

Část našich praktických zkušeností jsme získali během stáží v nadnárodních společnostech. Měli jsme možnost konzultovat klíčové faktory růstu s manažery institucí a společností jako Opel, ArcelorMittal, Novo Nordisk, Lufthansa, Miele, Boehringer Ingelheim, Merck, UNICEF či European Space Agency (ESA).

III. Adaptace na lokální prostředí

Od roku 2005 jsme v České republice spolupracovali s několika tisíci lidmi ze stovek místních firem. Naše produkty využívají instituce a společnosti různých velikostí i oborů. Zkušenosti a znalosti získané našimi konzultanty přinášejí nadhled a vyšší objektivitu, díky které můžeme pomáhat firmám a jednotlivcům lépe naplňovat jejich potenciál.

Více v části REFERENCE »

Konzultace a realizace

V divizi GrowJOB® corporate vzděláváme vedení společností v oblastech firemních strategií a budování značek. Na základě výzkumů lidského mozku optimalizujeme rozhodovací procesy. GrowJOB® personal přináší více vnitřní motivace a lepší osobní efektivitu. Odstraňujeme prokrastinaci, neboli chorobné odkládání důležitých úkolů.

Více v části SLUŽBY »

„Vize bez akce je sněním,
akce bez vize je noční můrou.”

Japonské přísloví


Soubory:


Začátek spolupráce

Na ukázkové konzultaci zjistíme, zda nám vzájemná spolupráce bude vyhovovat.

Mám zájem o nezávaznou konzultaci »

Novinky sledujte nás na Twitteru

Citáty

„Náš problém není v tom, že toho víme málo.
Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”

Will Rogers


Facebook staňte se našimi fanoušky

Rychlý kontakt

Oľga Mitášová
Projektový manažer
tel.: +420 511 180 182
e-mail: olga.mitasova@growjob.com

Newsletter