Konference

Pořádáme konference, které jsou založeny na evidence-based přístupu a dlouholetých zkušeností řečníků. Naším posláním je, aby si účastníci z konferencí odnesli nástroje, které jim pomohou ke zvýšení kvality osobního i pracovního života.

Kdo jsme Buďte u toho, na čem dnes záleží

Věnujeme se tématům pro firmy i jednotlivce, rozvíjíme české firmy a budujeme lepší společnost. Řečníky pečlivě vybíráme a připravujeme. Na konferenci se setkáte s účastníky, kteří sdílejí stejné hodnoty a díky tomu zažijete den plný inspirace, vzdělávání a networkingu.

 • 40+ Celkem
  40 konferencí
 • 20K+ Přes 20.000
  návštěvníků
 • 9+ Více než 9 let
  působení
 • 100% 100% záruka inspirace
  a poznatků

Fotky Jak to na konferencích vypadalo?

Nenechte si ujít další fotky z našeho Instagramu

Sledovat @growjob_institute

Hodnoty konferencí

Účastnit se může kdokoliv

Organizujeme konference dostupné pro každého a podle toho nastavujeme i cenu, obsah a zaměření konference.

Obsah přednášek na prvním místě

Kritické myšlení považujeme za nejdůležitější hodnotu a proto vybíráme řečníky tak, aby předali kvalitní a praktické poznatky.

Budujeme komunitu

Naši účastníci se dívají dopředu a bojují za lepší svět. Proto pořádáme po konferencích i tematická setkání, kde se mohou propojit a dát síly dohromady.

Jednoduchost a udržitelnost

Vyhýbáme se zbytečnostem a tak netiskneme programy, ale používáme aplikaci. Netvoříme zbytečný odpad a raději využíváme moderní alternativy.

Navštivte Naše konference

Připravujeme další ročník

GrowJOB fest

GrowJOB Fest je online konference, na které vystoupí konzultanti GrowJOB Institute. Během svých přednášek vám předají nejnovější vědecké poznatky z oblasti osobního rozvoje založených na evidence-based přístupu (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit). Neformálním způsobem vám chceme představit naše konzultanty a zároveň vám ukázat GrowJOB osobněji.

Více informací

Připravujeme další ročník

Jak budovat lovebrand

Co stojí za úspěchem společnosti, kterým se podařilo být lovebrandem pro své zákazníky? Přijďte si poslechnout příběhy a případové studie úspěšných značek a firem z českého trhu na 4. ročník konference Jak budovat lovebrand.Pozvali jsme sedm řečníků z odlišných prostředí, kteří vám odpoví na otázky:Jak zlepšit design služby tak, aby pro zákazníky byla přitažlivá? Jak vytvářet u zákazníků wow momenty a být tak v jejich očích jedineční? Jak využít krizi jako příležitost a stát se lovebrandem?Neformálním způsobem vám chceme představit naše konzultanty a zároveň vám ukázat GrowJOB osobněji.

Více informací

Připravujeme další ročník

Deep Talks LIVE

Eliška Remešová & Olga VlachynskáPsychohygiena, toxické vztahy či životní naplnění s dvěma psychoterapeutkami

Více informací

ZáznamyNestihli jste některou naši konferenci?

Podívejte se na záznamy přednášek