Konference

Pořádáme konference, které jsou založeny na evidence-based přístupu a dlouholetých zkušeností řečníků. Naším posláním je, aby si účastníci z konferencí odnesli nástroje, které jim pomohou ke zvýšení kvality osobního i pracovního života.

Kdo jsme Buďte u toho, na čem dnes záleží

Věnujeme se tématům pro firmy i jednotlivce, rozvíjíme české firmy a budujeme lepší společnost. Řečníky pečlivě vybíráme a připravujeme. Na konferenci se setkáte s účastníky, kteří sdílejí stejné hodnoty a díky tomu zažijete den plný inspirace, vzdělávání a networkingu.

 • 40+ Celkem
  40 konferencí
 • 20K+ Přes 20.000
  návštěvníků
 • 8+ Více než 8 let
  působení
 • 100% 100% záruka inspirace
  a poznatků

Fotky Jak to na konferencích vypadalo?

Nenechte si ujít další fotky z našeho Instagramu

Sledovat @growjob_institute

Hodnoty konferencí

Účastnit se může kdokoliv

Organizujeme konference dostupné pro každého a podle toho nastavujeme i cenu, obsah a zaměření konference.

Obsah přednášek na prvním místě

Kritické myšlení považujeme za nejdůležitější hodnotu a proto vybíráme řečníky tak, aby předali kvalitní a praktické poznatky.

Budujeme komunitu

Naši účastníci se dívají dopředu a bojují za lepší svět. Proto pořádáme po konferencích i tematická setkání, kde se mohou propojit a dát síly dohromady.

Jednoduchost a udržitelnost

Vyhýbáme se zbytečnostem a tak netiskneme programy, ale používáme aplikaci. Netvoříme zbytečný odpad a raději využíváme moderní alternativy.

Navštivte Naše konference

Připravujeme další ročník

Konference Leadership

Smyslem 8. ročníku konference je odpovědět na otázky: Proč bude pro Česko v době po-koronové dobrý leadership důležitější více než kdy jindy? Jaké podstatné věci bychom si měli odnést do budoucnosti - jak pro řízení firem, tak pro nás jako jednotlivce i celou společnost?

Více informací

Připravujeme další ročník

GrowJOB fest

GrowJOB Fest je online konference, na které vystoupí konzultanti GrowJOB Institute. Během svých přednášek vám předají nejnovější vědecké poznatky z oblasti osobního rozvoje založených na evidence-based přístupu (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit). Neformálním způsobem vám chceme představit naše konzultanty a zároveň vám ukázat GrowJOB osobněji.

Více informací

ZáznamyNestihli jste některou naši konferenci?

Podívejte se na záznamy přednášek