Volné místo: Obchodník pro B2B

KDO JSME?

V oblasti vzdělávání osobního rozvoje se pohybujeme od roku 2008. Náš tým konzultantů školí širokou veřejnost, ale i velké národní i zahraniční společnosti. Zaměřujeme se na témata týkající se osobního rozvoje, vedení lidí, kritického myšlení a komunikace. Můžete nás také znát díky knize Konec prokrastinace.

Naše práce je založena na vědeckých základech, které se snažíme srozumitelnou formou přenést do praxe, aby si účastníci z našich školení odnesli užitečné nástroje.

Firemní kulturu máme velmi specifickou a nedá se pár slovy popsat - interně ji říkáme systematický punk. Nejlepší je ji prostě zažít a udělat si vlastní obrázek.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme do týmu člověka, který se bude dlouhodobě věnovat našim B2B klientům. Měl by mít vášeň v osobním rozvoji a chuť pomáhat české společnosti se vzděláváním.

Ideální je, pokud zná naši práci a sdílí naše hodnoty: kritické myšlení, laskavost a hrdinství.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • analýza potřeb klientů a následné zpracování plánu vzdělávání a rozvoje (nejčastěji v podobě individualizovaných školeních a přednášek)
  • domlouvání schůzek s novými a stálými klienty
  • aktivní správa klientů v CRM systému
  • komunikace s našimi konzultanty, vedoucím týmu a ostatními obchodníky v rámci pravidelných porad

CO POŽADUJEME?

  • silné komunikační dovednosti a zkušenosti s obchodem
  • čas se věnovat obchodu min. 30h/týdně
  • sebedisciplínu a organizovanost práce
  • výhodou jsou zkušenosti z oblasti HR (L&D) a rozvoje zaměstnanců

CO NABÍZÍME?

  • volnou pracovní dobu
  • možnost práce na Home office a remote
  • možnost využít naše kanceláře na třídě Kpt. Jaroše v Brně (u Lužánek) nebo na Národní třídě v Praze
  • vyplácení formou provizí - víc informací na os. pohovoru
  • příležitost zapracovat na svém osobním rozvoji
  • přístupy na naše školení (http://www.konec-prokrastinace.cz/prednasky-workshopy/
  • tak trochu jinou firemní kulturu :-)

Životopis nebo odkaz na LinkedIn posílejte na jobs@growjob.com

Pokud máte zájem o bližší informace, nebojte se zeptat.