Všichni lektoři

Lektorka Adela Schicker

Specializace: Hodnotový Leadership, Diverzita a Inkluze a Mentoring
Vede náš projekt:

Adéla pracuje na mezinárodním poli už do svých 15 let. Dlouhodobě žila v 11 zemích světa na čtyřech kontinentech, ale aktuálně se pohybuje mezi Prahou a Švýcarskem. Věnuje se převážně školení velkých mezinárodních a Fortune500 firem, kde pomáhá jejich vedení a zaměstnancům zejména v tématech hodnotového leadershipu, change managementu a komunikace. Nejvíce pozornosti nyní věnuje tématu Diverzity a inkluze, o kterém také natočila kurz pro Seduo.cz.

Je Google Certified Trainer na poli leadershipu a ambasadorkou celosvětové iniciativy Google #IamRemarakble. V Montrealu spolupracovala s firmou vyvíjející software na monitoring spokojenosti zaměstnanců, v Singapuru školila vedoucí HR o důležitosti hodnot a synergie týmu a v New Yorku přednášela například pro jednu z největších mediálních firem.

Založila mezinárodní pobočku GrowJOB Institute pod názvem procrastination.com, díky které se naše hodnoty a témata dostávají na všechny kontinenty světa. Má na starosti překlady a distribuci knihy Konec prokrastinace, jíž je v angličtině spoluautorkou. Svou prací pomohla knize k prodeji stovek tisíc kopií po celém světě a zajištění překladů do 20 jazyků včetně čínštiny, arabštiny, ale i třeba estonštiny.

Adéla studovala na Americké Akademii v Los Angeles, Londýnské univerzitě Brunel a na Americké univerzitě v Paříži. Vztah ke vzdělávání, inspirace výzkumem a idea pomoci studentům se odráží také v pokračující spolupráci s univerzitami jako Stanford, McGill, Cerge Institut či Karlovou Univerzitou.

Kromě mezinárodních klientů dlouhodobě spolupracuje také s projekty, ve kterých vidí smysl a jsou blízké jejím hodnotám. Pomáhá neziskové organizaci Nadání a dovednosti, vzdělávající studenty z dětských domovů, a Skautskému Institutu, jehož je od osmi let členkou, a nyní již několik let mentorkou.

Školila pro

  • Microsoft
  • Deloitte
  • PricewaterhouseCoopers
  • Avast
  • Škoda auto
  • wework
  • Yelp
  • Socialbakers