Všichni lektoři

Lektor Michal Musil

Specializace: Vyjednávání & komunikace, sales a firemní kultura

Michal se připojil do GrowJOBu v roce 2011. Měl na starosti rozvoj pražské pobočky, vytvoření a rozvoj obchodního týmu. Dlouhodobě se věnuje tématům prodeje, vyjednáváni a firemní kultury v rámci školení a dlouhodobějších projektů ve firmách.

Natočil s firmou Raynet (#1 české CRM) video seriál Salesmajstr k obchodním a komunikačním dovednostem, který za rok shlédlo přes 5 tis. lidí v ČR. Je akreditovaným mediátorem a zároveň externím lektorem na ČZU, kde vede pro magisterské studenty předmět a kurzy k manažerskému vyjednávání.

Podílel se na dlouhodobých strukturálních změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI asset management a Santé.

Mezi roky 2017-2019 působil jako interim manažer ve společnosti Attack Promotion, kde se nejdříve věnoval externímu vedení obchodního týmu a poté měl na starosti nábor a rozvoj zaměstnanců v České republice a na Slovensku. V roce 2019 spolupracoval externě s Feedyou Agency, která vyvíjí platformu na stavbu chatbot, na business developmentu a obchodu v rámci expanze do Německa.

Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC (Jobs, Atmoskop, Seduo, Teamio atd.) na mezinárodním start-upu Arnold (nová generace zaměstnaneckých průzkumů). Má na starosti Customer Success a podporu obchodu v ČR a zahraničí. 

Michal vystudovat Podnikohospodářskou fakultu na VŠE v Praze s vedlejší specializací marketingu. Hrál 20 let závodně fotbal, rád surfuje, lyžuje a jezdí na kole. Má dceru Stellu.

Školil pro

  • ČSOB
  • Gordic
  • CPI Services
  • Hartmann
  • Hewlett Packard
  • Airbank