Všichni lektoři

Lektorka Miroslava Škubalová

Specializace: Komunikace, konflikt, vyjednávání a leadership

Mirka externě spolupracuje s GrowJOB již od roku 2012. Je spoluautorkou ruské verze knihy Konec prokrastinace, která byla vydána jako první zahraniční překlad v roce 2014. V rámci GrowJOB Institutu se převážně věnuje tématům komunikace, řešení konfliktů a leadershipu.

Mirka vystudovala obor Právo a právní věda na Masarykově univerzitě v Brně. V rámci rozvoje své praxe působila na Českém velvyslanectví v Moskvě, kde zároveň studovala Master of Law in American Business law.

Mirka je certifikovaný mediátor Asociace mediátorů ČR. V rámci projektu Český mediátor se věnovala rozvoji a popularizaci mediace v České republice. Na podporu těchto témat vytvořila a spoluorganizovala konference Business a mediace a Konference efektivní komunikace. Na konferencích ve východní Evropě přednášela o možnosti přístupů v mediaci a věnovala se předávání zkušeností předních evropských mediátorů. Aktuálně nejčastěji s pracovními týmy řeší interní komunikaci a předcházení konfliktů. 

V posledních letech se věnuje také tématu leadershipu, převážně koučování jednotlivců, kde spolu s klienty řeší jejich rozvoj. V rámci tohoto tématu sbírala cenné zkušenosti v Himalájích v rámci leadershipového programu The Courage Journey Himalayas. Taktéž má za sebou půlroční mezinarodní výcvikový leadershipový program. Danému tématu se věnuje i regionální konference Svět patří smělým, kterou Mirka vytvořila a spoluorganizovala.

Mirka jako bývalá reprezentantka ČR v alpských disciplínách miluje hory a lyžování. V zimě ji najdete na skialpech a věnuje se také józe. S jógou spojila i další projekt – Veramira, který se věnuje péči o tělo a duši.

Školila pro

  • KBC
  • Unicredit
  • Elektrárny Opatovice
  • Curatores v.o.s.
  • SolidVision