Všichni lektoři

Lektor Viktor Kustein

Specializace: Leadership, HR, trendy a technologie v HR, Firemní kultura

Viktor Kustein byl jedním z prvních konzultantů GrowJOBu. Připojil se k nám v roce 2007 a věnoval se především oblasti HR, designu firemních kultur a hodnotovému leadershipu. Podílel se na dlouhodobých strukturálních změnách v oblasti firemní kultury ve společnostech jako Leo Express, Keraservis, Lundegaard nebo iSETOS.

V roce 2016 se jako interim Head of HR připojil do investiční skupiny Rockaway Capital Jakuba Havrlanta, kde působil 3 roky a podílel se zde zejména na digitalizaci HR a vytváření cross-functional týmů napříč celou skupinou Rockaway, včetně internetových projektů Mall, Invia nebo Heuréka. V roce 2018 se rozhodl specializovat se více na oblast HR technologií a ve společnosti Feedyou pracoval na vývoji HR chatbotů jako produktový ředitel. 

Díky získání zkušeností v oblasti řízení technologických týmů se po roce stal partnerem v investičním fondu Presto Ventures Tomáše Krska a Přemysla Rubeše, kde má na starosti posuzování investic do technologických start-upů. V posledním roce se Viktor rozhodl pro návrat do oblasti, která je mu nejbližší a aktuálně opět působí v oblasti personalistiky – jako HR Director ve společnosti Vivantis.

Viktor vystudoval Práva na Masarykově univerzitě v Brně. Krom práce je aktivní i ve sportovní oblasti – aktuálně působí jako vedoucí mentální přípravy v basketbalovém projektu Golden Talents u extraligového týmu BK JIP Pardubice, kde pomáhá mladým hráčům v začátcích jejich profesionálních kariér. 

S GrowJOB si udržuje kontakt jednak na bázi vytvořených přátelských vztahů, zároveň občasně působí v některých projektech jako externí lektor a v roce 2019 vytvořil a lektorsky vede workshop Trendy v HR. Viktor má malého syna Samuela.

Rozhovory: 

Školil pro

  • ČSOB
  • Česká spořitelna
  • LEO express
  • Rockaway capital
  • Elektrárny Opatovice
  • Unicredit