Naše projekty

Pod GrowJOB Institute stojí mnoho smysluplných projektů, které souvisí s náplní naší práce a s hodnotami, kterými žijeme.

Konec prokrastinace

Projekt Konec prokrastinace navazuje na vydání stejnojmenné knihy. Pořádáme veřejná školení a poskytujeme osobní konzultace, které zvyšují motivaci, posilují vůli a zlepšují produktivitu a spokojenost. Smyslem projektu Konec prokrastinace je pomoci lidem přestat odkládat a žít naplno.

Stránky projektu

Procrastination.com

Aby měla naše práce co největší smysl a dosah, rozhodli jsme se jít s projektem na mezinárodní úroveň. Díky týmu procrastination.com budujeme naše zahraniční pobočky. TODO překlady knížky

Stránky projektu

Lepší služby

Budujeme komunitu, kterou spojuje zájem o zákazníka a lepší služby v České republice. Pořádáme školení, setkání a networking, kde sdílíme zajímavé inspirace z Čech i zahraničí. V dnešní době je orientace na zákazníka klíčová pro pozici na trhu i motivaci zaměstnanců. Věříme, že brzy budou v České republice mnohem #lepsisluzby.

Stránky projektu

Lepší rodina

Organizujeme vzdělávácí přednášky, workshopy a osobní konzultace o výchově a spokojeném partnerství, ze kterých si rodiny odnášejí konkrétní nástroje a postupy, jak udržovat dobré vztahy a atmosféru v rodině. Smyslem naší práce je podpořit dobré vztahy v rodinách - jak mezi partnery, tak mezi rodiči a dětmi. Chceme inspirovat rodiny k pozitivnímu utváření vztahů.

Stránky projektu

Kritické myšlení #krimyš

Kritické myšlení je schopnost zručně pracovat se svým rozumem a logikou. Můžeme tak odhalit dezinformace, mýty a polopravdy, a dopátrat se kvalitních a užitečných informací. Uvědomění si klamů a iluzí, které ovlivňují naše vnímání a rozhodování, je prvním krokem k jejich překonání a rozumnějšímu jednání. Krimyš je cesta k větší objektivitě a růstu bez náhody.

Stránky projektu

Konference Kritické myšlení

Pokud lépe rozumíme tomu, jak věci skutečně fungují, dokážeme dělat lepší rozhodnutí a dosahovat zamýšlených výsledků. V době neomezeného přístupu k informacím, kdy se volně šíří lži a polopravdy je kritické myšlení klíčovou dovedností pro úspěch v práci i osobním životě. Proto pořádáme konferenci, kde se snažíme lidem předat aktuální poznatku z oblasti kritického myšlení.

Stránky projektu

Konference Leadership

Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků? Nejúspěšnější zástupci start-upů, korporací, neziskového sektoru, rodinných a svobodných firem každoročně přicházejí na konferenci sdílet co nejvíce případových studií a „best practices“.

Stránky projektu

Konference Osobní růst

Připravili jsme konferenci, která předá nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje založené na evidence-based přístupu (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit).

Stránky projektu

Podcast Deep talks

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost.

Stránky projektu

Deep talks LIVE

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si na minikonferenci DEEP TALKS LIVE zve nejoblíbenější hosty podcastu, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost.

Stránky projektu

GrowJOB fest

To nejlepší z témat GrowJOB Institute v jeden den? To je GrowJOB fest, online konference osobního rozvoje.

Stránky projektu

EDUmame

Online vzdělávací portál, který vám pomůže růst a posunout se k té nejlepší verzi vás samotných.

Stránky projektu

Česky.AI

Automatický přepis českých audio/video souborů na text či titulky pomocí AI. Kombinuje nejlepší modely pro přepis češtiny s umělou inteligencí, která provádí automatické korektury chyb přepisu podle kontextu a obsahu konverzace.

Stránky projektu