Firemní školení Čas a plánování
Jak získat klid ve světě chaosu?

Jste často zahlceni přílišným množstvím úkolů? Je pro vás obtížné stanovovat priority? Máte více úkolů než času na jejich splnění? Máte často stres a pocit, že vám „vše hoří“?
Všechna témata
V současném pracovním světě zažíváme téměř všichni následující dilema: na jedné straně potřebujeme být dostupní (reagovat na potřeby kolegů či zákazníků), ale na straně druhé potřebujeme čas na soustředěnou práci. Tyto potřeby jdou sice často přímo proti sobě, ale i tak má situace řešení. Většinu práce lze efektivně plánovat a to dokonce i tehdy, když se nám denní plán často z minutu na minutu kompletně změní.

Existuje mnoho knih a příruček time-managementu – od těch jednoduchých, přes velmi komplexní systémy. Prošli jsme většinu z nich a vybrali to, co je klíčové pro správnou organizaci času v 21. století. Tyto postupy jsme rozšířili o zkušenosti, které jsme s za posledních 10 let získali při práci s několika tisíci profesionály z nejrůznějších oborů. Z tohoto know-how jsme vytvořili praktické rady a tipy, které vám pomohou dostat teorii do udržitelné praxe.

Na školení se dozvíte

  • Jak si zorganizovat své krátkodobé i dlouhodobé priority?
  • Jak se naučit lépe rozlišovat, co je opravdu důležité, a co ne?
  • Jak správně plánovat svůj den tak, abychom toho udělali více, ale nebyli více unavení?
  • Jak se vyhnout syndromu vyhoření? Jak snížit svůj každodenní stres a chaos?
  • Jak se vyhnout tomu, abyste pracovali pouze na prioritách jiných lidí?
  • Jak najít odvahu říkat ne a chránit si tak svůj čas a prostor?

Lektoři