Firemní školení Time management
Jak získat klid ve světě chaosu?

Jste často zahlceni přílišným množstvím úkolů? Je pro vás obtížné stanovovat priority? Máte více úkolů než času na jejich splnění? Máte často stres a pocit, že vám „vše hoří“?
Všechna témata

V současném pracovním světě zažíváme téměř všichni následující dilema: na jedné straně potřebujeme být dostupní(reagovat na potřeby kolegů či zákazníků), ale na straně druhé potřebujeme čas na soustředěnou práci. Tyto potřeby jdou sice často přímo proti sobě, ale i tak má situace řešení. Většinu práce lze efektivně plánovat, a to dokonce i tehdy, když se nám denní plán často z minutu na minutu kompletně změní. 

Existuje mnoho knih a příruček time-managementu – od těch jednoduchých, přes velmi komplexní systémy. Prošli jsme všechny a vybrali to, co je klíčové pro správnou organizaci času v 21. století. Tyto postupy jsme rozšířili o zkušenosti, které jsme s za posledních 10 let získali při práci s několika tisíci profesionály z nejrůznějších oborů. Z tohoto know-how jsme vytvořili praktické rady a tipy, které vám pomohou dostat teorii do udržitelné praxe.

Na školení se dozvíte

  • Jak si zorganizovat své krátkodobé i dlouhodobé priority?
  • Jak poznat čemu se věnovat a čemu ne?
  • Jak správně plánovat svůj den, tak, abychom toho udělali více, ale nebyli více unavení?
  • Jak se vyhnout syndromu vyhoření? Jak snížit svůj každodenní stres a chaos?
  • Jak se vyhnout tomu, abyste pracovali pouze na prioritách jiných lidí?
  • Jak najít odvahu říkat ne a chránit si své potřeby?

Lektoři

Denisa Dědičová -
Denisa Dědičová
Imposter Syndrome, Osobní hrdost a asertivita, Nastavení mysli a Spokojenost, Efektivní vzdělávání a Inspirativní prezentování