Firemní školení Efektivní vedení mítinků
Jak správně připravit a vést porady?

Máte pocit, že na poradách trávítě spoustu času s minimálním přínosem? Jsou málo produktivní a nejraději byste se jim vyhnuli?
Všechna témata

Porady jsou obecně vnímány jako jedna z největších ztrát času a mnohým lidem vyloženě lezou krkem. Nemusí tomu tak ale být. Porady jsou naprosto zásadní pro hladký chod jakékoliv větší organizace nebo týmu lidí, jsou prostředkem sdílení informací a v některých případech dokonce vedou k mimořádným výsledkům. Jak tedy udělat z porad místo ztráty času něco smysluplného?

Na téma efektivního vedení porad existuje hromada studií, které si položily podobnou otázku. Toto školení staví na desítkách let výzkumů organizací a na zkušenostech a profesionální praxi lektora jako trenéra a facilitátora. Na školení dostanete příležitost zamyslet se nad způsobem, jakým vedete porady, dostanete nástroje, které vám pomohou dostat je o úroveň výš a nasdílíme si navzájem své zkušenosti a finty. To nejdůležitější budete mít shrnuté v jednoduchém manuálu společně s nástroji.

Na školení se dozvíte

  • Jak plánovat agendu a čas porad pro optimální výsledky?
  • Jak zajistit, aby byly porady maximálně relevantní pro všechny účastníky, netrávili čas na telefonech a jiných zařízeních a mohli se soustředit a přispívat do diskuse?
  • Jaké nástroje a technologie můžete použít pro získání kreativity a nasazení svého týmu?
  • Jak minimalizovat nedorozumění a jiné škody pramenící z konferenčních hovorů a porad se vzdálenými členy týmu?
  • Jak průběžně pracovat na svých schopnostech vedení porad a zároveň rozvíjet dovednosti ostatních?

Toto téma jsme školili pro

  • Avast

Lektoři