Firemní školení Kreativita a inovativní myšlení
Kde vzít nápady a jak z nich vybrat ty nejlepší

Kdo by neobdivoval vrcholné umělce a jejich mistrovská díla? Nebo spíš vzdáváte hold úspěšným podnikatelům, kterým se podařilo elegantně vyřešit nějaký zapeklitý problém, a nakonec celou prekérní situaci otočit v něco pozitivního?
Všechna témata

Ať už vás bere umění anebo management, tak se vaši hrdinové mohou z venku jevit jako nedostižní géniové. Skutečnost je ale trochu složitější. Kreativita není ani tak o talentu, jako spíš o způsobu myšlení. Nemusíte se s ní tedy narodit, ale je potřeba pro ni vytvořit prostor s vhodnými podněty. I vás může políbit múza, když jí k tomu dáte příležitost. Na druhou stranu ale ne všechny originální nápady stojí za realizaci, a některým byste se měli vyhnout obloukem. Jak ale poznat ty skvělé od odpadu? 

Na školení si vysvětlíme, v čem kreativita spočívá a kde se bere. Dozvíte se, jak pro ni vytvořit co nejvhodnější podmínky a jít jí naproti. Zároveň se naučíte, jak řešit zdánlivě neřešitelné problémy. Taky budete vědět, jak vyhodnotit jejich potenciál a otestovat je, abyste se zbytečně nespálili.

Po absolvování školení budete mít mnohem víc nápadů na řešení díky popuštěné uzdě kreativity, zatočíte se svým vnitřním kritikem a získáte větší jistotu nejen při vymýšlení věcí, ale i při její uvádění do života.

Na školení se dozvíte

  • Kdy a jak vzniká kreativita?
  • Co vaši tvořivost drží zkrátka a jak to odbourat?
  • Jak vytvořit inspirativní podmínky a vymyslet toho víc než dřív?
  • Jak při tvorbě efektivně pracovat s lidmi, omezeními, chybami, ale především sám sebou?
  • Jak poznat, kterých nápadů se chytit, a které zahodit?

Toto téma jsme školili pro

  • ALZA.cz

Lektoři