Firemní školení Zvládání stresu
Jak být vyrovnanější díky mindfulness?

Máte dlouhodobě pocit stresu a nevíte, jak přesně s tím pracovat? Zajímá vás, jak uklidnit své myšlenky a reagovat na ně s odstupem a klidem? A které mindfulness metody podle vědy skutečně fungují a jak z nich vytvořit návyk, který opravdu vydrží?
Všechna témata
Mindfulness techniky vycházejí z tisícileté meditační tradice, ale zároveň jsou podloženy rozsáhlým výzkumem z oblasti neurověd. Díky aplikování těchto technik v každodenním životě dochází ke snížení stresu, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a imunity a významnému zlepšení pozornosti a soustředění. Pravidelným tréninkem se osvobodíte od svých automatických vzorců myšlení, dokážete více vnímat přítomný okamžik a získáte celkově větší emoční stabilitu.

Profesor medicíny Jon Kabat-Zinn prosadil mindfulness v západní vědě a vyvinul ucelenou metodu MBSR (snižování stresu prostřednictvím mindfulness). Lektorka Paula Fassati PhD. získala své zkušenosti během certifikace pro výuku metody MBSR od lektorů vyučených právě Jonem Kabat-Zinnem. Naučte se od ní základy mindfulness i vy, snižte svůj dlouhodobý stres, zlepšete prožívání svých emocí a života celkově.

Na školení se dozvíte

  • Jak pracovat se stresem v jakékoli oblasti života – ve vztazích, rodině či práci?
  • Jak díky mindfulness zvládat obtíže jako nespavost, stres z jídla, úzkosti nebo bolesti?
  • Jak se naučit být více v přítomnosti a neztrácet se stále ve svých myšlenkách?
  • Jak zpomalit, zastavit a získat více pozornosti sami na sebe?
  • Jak díky redukci stresu můžeme zlepšit svoji imunitu, kardiovaskulární zdraví a celkově přispívat k dlouhověkosti?
  • Jak začlenit mindfulness do každodenního života a jak návyk skutečně dlouhodobě udržet?

Lektoři