Všichni lektoři

Lektor Vlastimil Pustina

Specializace: Pozornost a dopamin a Energy management

Vlastimil se věnuje tématům soustředění, mindfulness, hluboké práce, dopaminu, performance managementu a work/life balance.

Posledních 12let úspěšně budoval kariéru profesionálního pokerového hráče. Velkou část roku žil v Las Vegas, kde soutěžil na nejvyšší pokerové úrovni.
V posledních pěti letech uplatňoval své zkušenosti při rozvoji mladších hráčů, které především v USA taktéž koučuje v oblasti nastavení mysli a výkonu.

Rostoucí touha po novém směru, hluboké uvědomění, že jeho cesta by měla vést k většímu účelu než jen hromadění vítězství ho zavedla po přestěhovaní zpátky do ČR do GrowJOB. Zde se věnuje výše zmíněným tématům, která významně přispěla k jeho úspěchům v profesionální kariéře, staly se jeho vášní a přinesla mu mnoho přínosů i v osobním životě. Rozhodl se tyto zkušenosti sdílet jako lektor a přizpůsobit je pro praktické využití pracovním i osobním životě různých profesí.

Vlastimil sám podniká, řadu let spolupracoval s mentálními trenéry, podstoupil trénink na spánek a především každodenně žije témata v oblasti zdravého životního stylu a biohacking. Vlastimil hrál 20 let závodně florbal, nikdy neodmítne nabídku hrát beach volejbal. Miluje deskovky i procházky v přírodě. Má syna Vlastimila.